Nintendo Game Watch The Legend Of Zelda

9,990 L

 

Konsolë e vogël dhe shumë praktike me një pamje retro nga Nintendo. Ka të instaluara 3 lojra te serisë “The Legend of Zelda”, The Legend of Zelda, Zelda II: The Adventure of Link, dhe The Legend of Zelda Link’s Awakening.

Ka stok

SKU: DUN1294 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 7%
GËZUAR FESTAT
Ofertë!

PS5 Sony Playstation 5 Disc Edition

49,990 L
Kurseni: 4,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model Compatibility

Dedicated Video Game Console

Games Included

Yes

Electronics Features

Backlit Display, Built-In Speaker

Connection Types

USB-C

Battery

1 Non-Universal Lithium Ion, Required, Included

Dimensions

6.3 x 3.54 x .86 Inches

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Nintendo Game Watch The Legend Of Zelda

1 x USB Cable

1 x Charger