Nintendo Pokémon Legends Arceus Game

9,990 L

 

Bëhuni gati për një aventurë të re madhështore. Pokémon™ Legends: Arceus, një lojë e re nga Game Freak që ndërthur veprimin dhe eksplorimin me rrënjët RPG të serisë Pokémon. Aventura juaj zhvillohet në madhështinë e gjerë natyrore të rajonit Hisui, ku ju nisni misionet e anketimit nga baza juaj kryesore në fshatin Jubilife. Mos nguroni ta bëni tuajën. Argëtohuni me Pokémon™ Legends Arceus.

Ka stok

SKU: DUN1435 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2022

No. of players

Single System (1)
Local wireless (2)
Online (2)

Genre

Action
Role-Playing

Publisher

Nintendo

ESRB rating

Everyone

Supported play modes

TV mode, Tabletop mode, Handheld mode

Game file size

6.1 GB

Supported languages

English, French, German, Italian, Japanese, Korean, Simplified Chinese, Spanish, Traditional Chinese

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Nintendo Pokémon Legends Arceus Game