Nintendo Switch OLED Carry Case

3,990 L

 

Ruani dhe mbroni modelin tuaj Nintendo Switch, Switch Lite ose Switch OLED me këtë çantë plot stil. Ka hapësirë për konsolën dhe aksesorët tuaj të lojërave. Perfekte për kur jeni në lëvizje.

Ka stok

SKU: DUN1293-B Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 8%
Ofertë!

Nintendo Switch™ OLED Model – White

48,990 L
Kurseni: 4,000 L
- 5%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Nintendo Switch Mario Red & Blue Edition

56,990 L
Kurseni: 3,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Compatible with

Nintendo switch
Nintendo switch OLED

Dimension

124x50x260 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Nintendo Switch OLED Model Carry Case