OFERTA VETËM ONLINE

Nintendo Switch™ OLED Model Splatoon 3 Edition

39,990 L

 

Ky sistem Nintendo Switch merr një pamje krejtësisht të freskët nga loja e re Splatoon 3. Ka ekran OLED me madhësi 7 inç që ju ofron ngjyra të gjalla dhe kontrast të qartë për një eksperiencë të paharrueshme të të luajturit.

Ka stok

SKU: DUN1478 Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Nintendo Switch™ OLED Model

39,990 L49,990 L
 
OFERTA VETËM ONLINE

Nintendo Switch Animal Crossing

38,490 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Memory Internal

64GB

Display Type

OLED

Display Size

7 inch

Touchscreen

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • Nintendo Switch console
  • Nintendo Switch dock
  • Joy-Con (L)
  • Joy-Con (R)
  • Joy-Con straps
  • Joy-Con grip
  • High Speed HDMI Cable
  • Nintendo Switch AC Adapter