Nintendo Switch™ with Gray Controllers

36,990 L

 

Merrni sistemin e lojërave që ju lejon të luani lojërat që dëshironi, ku dhe si të doni. Ka ekran të shëndritshëm 6.2 inç, plot ngjyra dhe detaje dhe jetgjatësi baterie nga 4 orë e gjysmë deri në 9 orë.

Ka stok

SKU: DUN1193-GR Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTA 24 ORE

Nintendo Switch Lite

27,990 L
 
- 9%
BEST DEALS
Ofertë!

Nintendo Switch™ OLED Model

36,490 L
Kurseni: 3,500 L
- 6%
BEST DEALS
Ofertë!

PS5 DualSense Wireless Controller

7,990 L
Kurseni: 500 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Gray

Display Size

6.2 inch

Touchscreen

Yes

Memory Internal

32GB

BATTERY

Lithium-Ion (Li-Ion)

BATTERY LIFE

4.5-9 hours

Play Modes

TV Mode, Tabletop Mode, Handheld Mode

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Nintendo Switch™ Console

1 x Joy‑Con™ (L) Gray

1 x Joy‑Con™ (R) Gray

1 x Joy‑Con™ Wrist Straps

1 x High Speed HDMI™ Cable

1 x Nintendo Switch Dock

1 x Joy‑Con™ Grip

1 x Nintendo Switch AC Adapter