Nokia 105 4G

3,490 L

 

Me Nokia 105 4G, mbajtja në kontakt me familjen dhe miqtë nuk ka qenë kurrë më e lehtë. Ndërtuar me valë 4G VoLTE, telefonatat janë aq të qarta saqë do ju duket sikur prsonat që o flisni i keni afër. Jetgjatësi e jashtëzakonshme baterie.

Ka stok

SKU: CEL2468-BL Modeli: TA-1385 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 18%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Doogee X93

8,990 L
Kurseni: 2,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2021

Color

Blue

NETWORK
TECHNOLOGY

GSM / LTE

BODY
DIMENSIONS

121 x 50 x 14.5 mm

WEIGHT

80.2 g

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
BATTERY Type

Li-Ion

BATTERY

1020 mAh

Interface

Micro USB 2.0

Memory & storage
Internal storage

128 MB

RAM

48 MB

Card slot

No

DISPLAY
Display Type

TFT

Display Size

1.8"

Display Resolution

120 x 160 pixels

CAMERA

No

SOUND
LOUDSPEAKER

Yes

3.5MM JACK

No

COMMS
WLAN

No

Bluetooth

No

GPS

No

NFC

No

Radio

Wireless FM radio

USB

Micro USB 2.0

FEATURES
DETAILS

SMS,Games,MP3 player,Readout assist

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Nokia 105 4G

Headset

Micro USB Charger

Quick Start Guide

Removable Battery