Ofertë!
OFERTA VETËM ONLINE

Nokia 106

1,390 L

Kurseni: 1,600 L

I perbere me polikarbonat te forte. Ka te njejten ngjyre si materiali dhe si pasoje gervishtjet duken me pak. I vogel dhe i lehte ne peshe e ben perfekt per tu mbajtur gjithe kohen me vete.  Bateria jete gjate eshte vecantia e ketij celulari. 

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2018

Color

Grey, Black

NETWORK
Technology

GSM

BODY
Dimensions

111.2 x 49.5 x 14.4 mm (4.38 x 1.95 x 0.57 in)

Weight

70.2 g (2.47 oz)

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

800 mAh

Vendi i karikimit

Micro USB

MEMORY
Card slot

No

DISPLAY
Display Type

TFT

Display Size

1.8"

Display Resolution

120 x 160 pixels

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

TBC

COMMS
WLAN

No

GPS

No

Radio

FM radio

USB

microUSB 2.0

FEATURES
Messaging

SMS

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Nokia 106

1 x Micro USB Charger

1 x Quick Start Guide

1 x Removable Battery