Nokia 110

1,990 L

 

Telefonatat nuk do të ndërpriten më asnjëherë. Bateria që zgjat në kohë do ju ndihmojë të qendroni në kontakt me të gjithë për një kohë relativisht të  gjatë. Nga ana tjetër dizajni i ri, modern dhe ergonomik do bëjë të mundur që ju të mos lodheni sado gjatë të zgjasë biseda. Gjithashtu aparati celular është tepër rezistent sepse është i përbërë nga material polikarbonati.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Nokia 105

1,890 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2019

Color

Black, Blue

NETWORK
Technology

GSM

BODY
Dimensions

115.2 x 49.9 x 14.3 mm (4.54 x 1.96 x 0.56 in)

Weight

75 g (2.65 oz)

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

800 mAh

Vendi i karikimit

Micro USB

MEMORY
Card slot

microSDHC

DISPLAY
Display Type

TFT

Display Size

1.77"

Display Resolution

120 x 160 pixels

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

No

GPS

No

Radio

FM radio

USB

microUSB 2.0

FEATURES
Messaging

SMS

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x phone

1 x charger