Nokia 150

3,700 L3,800 L

I vogel dhe i bukur ne pamje. Me ekran 2.4 inch me ngjyra, i pajisur me kamera dhe bateri qe zgjat per nje kohe te gjate. 

Color
SKU: CEL916 Modeli: N/A Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2017

Color

Black, White

NETWORK
Technology

GSM

BODY
Dimensions

118 x 50.2 x 13.5 mm (4.65 x 1.98 x 0.53 in)

Weight

81 g (2.86 oz)

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

1,020 mAh

Vendi i karikimit

Micro USB

MEMORY
Card slot

microSD, up to 32GB

DISPLAY
Display Type

TFT

Display Size

2.4"

Display Resolution

240 x 320 pixels

CAMERA
Main Camera

Single (VGA)

Features Main

LED flash

Video Main

No

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

No

Bluetooth

3.0

GPS

No

Radio

FM radio

USB

microUSB

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim