Nokia 216

5,000 L

 

I perbere me polikarbonat te forte. Ka te njejten ngjyre si materiali dhe si pasoje gervishtjet duken me pak. I vogel dhe i lehte ne peshe e ben perfekt per tu mbajtur gjithe kohen me vete.  Dy karta SIM. Bateria jete gjate eshte vecantia e ketij celulari.

Ka stok

SKU: CEL1112-B Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2016

Color

Black

NETWORK
Technology

GSM

BODY
Dimensions

118 x 50.2 x 13.5 mm, 71.7 cc (4.65 x 1.98 x 0.53 in)

Weight

82.6 (2.93 oz)

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

1,020 mAh

Vendi i karikimit

Micro USB

MEMORY
Card slot

microSDHC

DISPLAY
Display Type

TFT

Display Size

2.4"

Display Resolution

240 x 320 pixels

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

No

GPS

No

Radio

Stereo FM radio

USB

microUSB 1.1

FEATURES
Details

SMS, MMS
Games
SNS applications
MP4/H.264 player
MP3/WAV/AAC player
Organizer
Voice memo

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim