Nokia 2720 Flip

13,900 L

Qendroni ne kontakt me njerzit e dashur dhe me rrjetet tuaja sociale me Nokia Flip. Suporton rrjetin 4G. Mundeson kohe te gjata perdorimi me nje karikim te vetem. 

Ka stok

Shitur: 224 copë
SKU: CEL1086-B Kategori: ,

Informacion i detajuar

Brand
Announced

2019

Color

Black

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

192.7 x 54.5 x 11.6 mm (7.59 x 2.15 x 0.46 in)

Weight

118 g (4.16 oz)

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

1,500 mAh

Vendi i karikimit

Micro USB

MEMORY
Ram

512MB

Memory Internal

4GB

Card slot

microSDHC

DISPLAY
Display Type

TFT

Display Size

2.8"

Display Resolution

240 x 320 pixels

PLATFORM
Operating system
Chipset

Qualcomm MSM8905 Snapdragon 205 (28 nm)

CPU

Dual-core

GPU

Adreno 304

CAMERA
Main Camera

Single (2MP)

Features Main

LED flash

Video

Yes

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot

Bluetooth

4.2, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS

Radio

FM radio

USB

microUSB 2.0

FEATURES
Sensors

SNS applications
MP4/H.264 player
MP3/WAV/AAC player
Organizer
Voice memo
Predictive text input

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim