Nokia 8110 4G

9,900 L

Kthimi i ikonës. I ngjashëm me origjinalin, Nokia 8110 4G i ri ka një mbulesë mbrojtëse të lakuar, të cilën mund ta rrëshqisni të hapur për të marrë telefonata dhe të rrëshqasni prapa për t’i përfunduar ato. Forma unike gjithashtu do të thotë që ju mund ta rrotulloni telefonin në mënyra që nuk i keni imagjinuar kurrë. Tashme mundesia per perdorjen e whats app dhe shume aplikacioneve te tjera.

Ka stok

Shitur: 185 copë

SKU: CEL1177-B Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2018

Color

Black

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

133.5 x 49.3 x 14.9 mm (5.26 x 1.94 x 0.59 in)

Weight

117 g (4.13 oz)

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

1,500 mAh

Vendi i karikimit

Micro USB

MEMORY
Ram

512MB

Memory Internal

4GB

DISPLAY
Display Type

TFT

Display Size

2.4"

Display Resolution

240 x 320 pixels

PLATFORM
Operating system
CPU

Dual-core

GPU

Adreno 304

CAMERA
Main Camera

Single (2MP)

Features Main

LED flash

Video Main

Yes

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 b/g/n

Bluetooth

4.1, A2DP, LE

GPS

Yes, with GPS

NFC

No

USB

micro USB 2.0

FEATURES
Downloadable applications

Facebook, Gmail, Whatsapp, etc.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

12 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu