Ocom All-in-one Touch Screen POS Machine with Printer

59,990 L

 

Seria OCOM G ka printer termik të integruar me shpejtësi të lartë. Ky printer ju mundëson printimin e shpejtë dhe pa shumë kosto të faturave POS. Ekrani me prekje i sheshtë dhe i papërshkueshëm nga uji, rezistent ndaj gërvishtjeve. Është fleksibël dhe shumë i thjeshtë për t’u përdorur. Është zgjidhja më e mirë për shumë site aplikimesh si restorante, kafene, dyqane me pakicë etj.

Ka stok

SKU: CNG2749-W Modeli: POS-G156-W Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

White

Model

POS-G156W

Housing

plastic with metal combined

Display
Main screen

15.6 inch touch screen monitor

Resolution

1366*768

Brightness

250cd/m2

View angle

Horizon: 160; Vertical :150

Touch screen

Multi-point projected G+G capacitive touch

Sub-display

15.6inch display and 13.3 inch display W/ or W/o touch function, resolution 1366*768 for option

Customer display

2*20 VFD mounted to back cover for option

Performance
Motherboard

Intel Celeron Bay Trail J1900 2.0GHz or intel core I3 / I5 4th generation CPU for option

System Memory

1*SO-DIMM DDRIII slot, support1333*/1600 4GB (default) 2GB/8GB for option

Storage device

Msata SSD 64GB or higer, up to 256GB

Audio

On board Real Tek ALC662 audio chip

LAN

10/100Mbs,Realtek RTL8111F Lan chip

built in Mini PCI-E slot,support embedded WIFI module

Operating System

Windows 10

Thermal printer

direct thermal printing
150mm/s pringting speed
79.5-/+ 0.5mm paper width and printable width 72mm
with atuo cutter function and thermal head life 100km
USB communication

MSR

optional side MSR just for 15.6inch

Web camera

web camera mounted on top of the display for option

Speaker

8Ohm/5W speaker inside for option

Environment
Operating temperature

0 to 40 degrees centigrade

Storage temperature

-10 to 60 degrees centigrade

Working humidity

10%~80%

Storage humidity

10%~90%

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Ocom Pos Machine All-in-one Touch Screen Printer

1 x Power adapter

1 x Power cable

 

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu