OCOM Auto Sense 2D Payment Scanning Platform

3,990 L

 

Skanues barkodesh me ekran të madh leximi. Skanuesi identifikon automatikisht kodet 1D ose 2D dhe lidhet shumë thjeshtë me kompjutera me sistem Mac OS,Windows , Android dhe Linux.

Ka stok

SKU: CNG2793-B Modeli: OCBS-T2003 Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 6%
Ofertë!

Laptop Apple Macbook Air 13″, 8GB, 512GB SSD, M1 (2020) – Gold

169,990 L
Kurseni: 10,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Model

OCBS-T2003

Color

White

Material

ABS

Power Supply

DC 5V ±5%

Power Consumption

520mW(working);540mW(standby);580mW(maximum)

Weight

270.0g±5g(With cable)

Interface

USB cable

System Supported

Linux,Android,Windows XP、7、8、10

Language Supported

British English,etc.(language can be customized)

Sensor

Planar CMOS sensor;300000 pixels

Light source

white LED

Processor

32-bit ARM MCU + DSP

Motion tolerance

code 128:15cm/sec
QR:25cm/sec

Resolution

10mil

Bit Error Rate

1/5000000

Reading Mode

Image

Trigger Mode

Auto-Sensing

Prompt Mode

Buzzer, Indicator Light(LED)

Print Contrast

≥25%

Decoding Capability

1D – Code128

2D- QR

Scanning Angle

Roll360°, Pitch45°,Yew45°

Scanning Depth

WeChat payment code:0cm – 8cm
Alipay payment code:0cm – 12cm

IP Grade

IP52

Shock Resistance

1.2m free fall on concrete surface

Operating Temp.

0 to 50℃ / 32 to 122℉

Operating Humidity

20% to 85%(No Condensation)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Auto Sense 2D Payment Scanning Platform