OCOM Handheld 2D Barcode Scanner

2,990 L

 

Lexues barkodi me lazer. I domosdoshëm për shumë lloje biznesi. Mund të lidhet shumë thjeshtë me kompjutera me sistem Windows, Linux dhe Mac OS.

Ka stok

SKU: CNG2791-B Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 6%
Ofertë!

Laptop Apple Macbook Air 13″, 8GB, 512GB SSD, M1 (2020) – Gold

169,990 L
Kurseni: 10,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Model

OCBS-2017

Color

Black

Interface

USB; USB virtual COM; RS232

System support

Linux,Android,Windows XP、7、8、10,MAC

Sensor

CMOS sensor

Light source

Red LED(Aiming)+White LED(Lighting)

Processor

32-bit ARM MCU + DSP

Resolution

≥4mil(PCS90%,CODE 39)

Error rate

1/5 million

Movement tolerance

25cm/s

Reading Mode

Image

Trigger mode

Manual,Continuous scanning,Auto-sensing

Prompt mode

Buzzer, indicator(LED)

Print contrast

≥25%

Material

ABS+PC

Power supply

DC 5V ±5%

Weight

289g±5g

Inner Box Size

180 x 115 x 85 mm

Decoding Capability

2D: QR, Data Matrix, PDF417

Scanning Angel

Roll360°,Pitch30°,Yaw45°

Scanning Depth

Data Matrix 10.83mil(8 bytes):3cm – 9cm
Code QR 20mil (8 bytes):1cm – 19cm

IP grade

IP42

Operating temperature

0 to 50℃ / 32 to 122℉

Storage temperature

0 to 50℃ / 32 to 122℉

Operation humidity

20% to 85%(No condensation)

Storage humidity

20% to 85%(No condensation)

ESD Protection

15KV air discharge

Shock resistance

1.5m free fall on concrete surface

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x OCOM Handheld 2D Barcode Scanner