OCOM High performance CCD Barcode Scanner

2,990 L

 

Skanues barkodi me dizajn ergonomik. Mund të lidhet shumë thjeshtë me kompjutera me sistem Mac OS,Windows dhe Linux. I përshtatshëm për supermarkete, etj.

Ka stok

SKU: CNG2800-B Modeli: OCBS-C017 Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Model

OCBS-C017

Color

Black

Material

ABS+PC

Power Supply

DC 5V ±5%

Power Consumption

375mW(Working);226mW(standy);750mW(Max)

Weight

200g

Size

195 x 105 x 80mm

Interface

USB

Scanning speed

300mm/s

Scanning Depth

Code39 4.17mil(15 bytes): 4cm- 8cm

Code128 4.17mil(16 bytes):7cm -15cm

System Supported

Linux,Android,Windows XP、7、8、10,MAC

Sensor

1500 pixel CCD sensor

Light Source

Red LED(Aiming)+White LED(Lighting)

Resolution

≥4mil(PCS90%,CODE 39)

Scanning Angel

Roll360°,Pitch30°,Yaw45°

1D Barcodes

Code25-Interleaved ,Code25-Standard ,Code25-Matrix,

Code39-Regular,Code39-FullASCII,Code32,Code93-Regular,

Code93-FullASCII,Code128,EAN/GSL/UCC-128Auto,

Codabar,MSI,EAN/JAN-13,UPC-A,JAN-8,UPCE

Working temperature& humidity

0 to 45 degrees centigrade, 10%~80% No condensation

Storage temperature& humidity

-20 to 60 degrees centigrade , 10%~90% No condensation

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x OCOM High performance CCD Barcode Scanner