Ocom M06 Thermal Printer

5,490 L

 

Mini printer termik Ocom M06. Ky printer ju mundëson printim të shpejtë gjithashtu mund te lidhet me Bluetooth me pajisjet tuaja. Është praktik dhe shumë i thjeshtë për tu përdorur.

Ka stok

SKU: CNG2527-B Modeli: OCPP-M06 Kategori: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Printing Methods

Thermal Line Printing

Print command

ESC / POS compatible instruction set

Effective print width

48 mm

Printing speed

Up to 90mm / sec

Resolution

8 dots / mm (203DPI)

Print Fonts

12 × 24/24 × 24

Column capacity

32 / 16columns

Character Size

1.5 × 3.0 mm (width x height) / 3.0×3.0mm (W x H)

Paper Size

58.0 ± 0.1mm × diameter of 40.0 mm

Paper Thickness

0.06~0.08 mm

Character set

Alphanumeric

Interface

USB, RS-232, Bluetooth

Flash

256KB

Power Adapter

DC 9V / 2A

Battery Power

7.4V DC / 1500mAh; the battery can stay in 4-5 days,
When it is full of strength, it can print paper 120-150m

Other features

Paper detection, manually shut down

Working Environment
Temperature

-10~50 degrees Celsius

Humidity

10% ~ 90%

Dimensions & Weight
Dimensions

105×75×45 mm

Weight

134 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Ocom M06 Thermal Printer

1 x charger

1 x user manual