Ocom M089 Thermal Receipt Printer

6,990 L

 

Mini printer termik Ocom M089. Ky printer ju mundëson printimin e shpejtë dhe pa shumë kosto të faturave . Është praktik dhe shumë i thjeshtë për tu përdorur.

Ka stok

SKU: CNG2803-B Modeli: OCPP-M089 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Print method

Thermal line printing

Effective print width

72mm

Print commands

ESC/POS compatible command set

Print speed

Up to 90mm/sec

Resolution

8 dots/mm(203dpi)

Print font

12×24/ 24×24

Column capacity

48 columns/ 24columns

Character size

1.5 x 3.0 mm(W x H)/ 3.0×3.0mm(WxH)

Paper dimensions

80.0±0.1mm x diameter 40.0mm

Paper thickness

0.06 to 0.08mm

Character set

Alphanumeric/ Chinese Kanji

Interface

USB+Bluetooth

Data buffer

Up to 5K bytes

Power Adapter

9V DC/2A

Battery Power

7.4V DC/ 2600mA; battery can stay by for 4-5 days, when it is full power, it can print 120-150m paper

Other features

Paper detection, power detection, Manual shut down

Working conditions

Temperature:-10℃~50℃,
Humidity:10%~90%

Storage conditions

Temperature:-20℃~70℃,
Humidity:5%~95%

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Ocom Thermal Receipt Printer

1 x Charger

1 x User Manual