Omega TV Wall Mount (23″-42″)

2,000 L

Mbajtese televizori per ne mure. E pershtatshme per televizore nga 32 inch deri ne 42 inch. Televizori mune te vendoset drejte dhe me kend per poshte ore lart. 

Ka stok

Shitur: 213 copë
SKU: ALB71 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim