Omen Transceptor 15.6″ Backpack

8,990 L

 

Cante shpine OMEN nga HP. E perbere me material cilesor. Xhep te vecante per laptop me madhesi 15.6 inch duke e mbajtur te sigurte edhe gjate goditjeve ose gervishtjeve te ndryshme. Rezistente ndaj ujit. Hapesire e bollshme per mouse, powerbank, kufje si dhe per shume aksesore te tjere. Dizajn minimalist por me pamje terheqese nderkohe qe mbani te gjitha gjerat e rendesishme gjithmone me vete. 

Ka stok

SKU: SBZA0975 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Screen size

15.6"

Dimensions

30 x 14 x 51 cm

Weight

0.84 kg

Compatibility

Fits up to 39.62 cm (15.6") diagonal laptop.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu