OnePlus Nord N100

19,990 L

 

Të shohësh baterinë e celularit tënd me 1% nuk është kurrë argëtuese. Kjo është arsyeja pse OnePlus e fuqizoi N100 me bateri afatgjatë 5,000 mAh të shoqëruar me një karikues të shpejtë 18 W. Me 4 GB RAM, mund të kaloni shpejt ndërmjet dokumentave, aplikacioneve të mesazheve dhe lojërave dhe gjithashtu të ruani të gjithë përmbajtjen tuaj të preferuar në hapsirën ruajtëse prej plot 64GB-ësh. Dizajni është elegant dhe i hijshëm.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: , , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2022

Color

Midnight Frost

NETWORK
Technology

GSM / CDMA / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

164.9 x 75.1 x 8.5 mm (6.49 x 2.96 x 0.33 in)

Weight

188 g (6.63 oz)

Build

Glass front (Gorilla Glass 3), plastic frame

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

5000 mAh

Charging

Fast charging 18W

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

4GB

Memory Internal

64GB

Card slot

microSDXC

DISPLAY
Display Type

IPS LCD, 90Hz

Display Size

6.52"

Display Resolution

720 x 1600 pixels

Display Protection

Corning Gorilla Glass 3

PLATFORM
Operating system
Chipset

Qualcomm SM4250 Snapdragon 460 (11 nm)

CPU

Octa-core

GPU

Adreno 610

CAMERA
Main Camera

Triple (13MP, 2MP, 2MP)

Triple Details

13 MP, f/2.2, (wide), PDAF
2 MP, f/2.4, (macro)
2 MP, f/2.4, (depth)

Features Main

LED flash, HDR, panorama

Video Main

1080p@30fps, gyro-EIS

Selfie Camera

Single (8MP)

Single Details

8 MP, f/2.0

Features Selfie

HDR

Video Selfie

1080p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS

Radio

FM radio

USB

USB Type-C 2.0, USB On-The-Go

FEATURES
Sensors

Fingerprint (rear-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x OnePlus Nord N100
1 x Charger Adapter
1 x USB Type-C Cable
1 x Quick Start Guide
1 x Safety Information
1 x SIM Tray Ejector

Garancia e produktit

24 Muaj