OnePlus Smart Watch

23,490 L

 

Ora inteligjente OnePlus si asnjë tjetër më parë. Koha është e çmueshme dhe ju nuk duhet ta shpenzoni më kot. Kjo orë kombinon  stilin e pakohë me stilin tuaj të jetesës. Lidhet me bluetooth 5.0 dhe ju mban gjatë gjithë kohës në dijeni të telefonatave tuaja. Nuk mbaron me kaq, sepse kjo orë vjen gjithashtu me 4 GB memorie ku ju mund të mbani këngët tuaja të preferuara. Për sa i përket karikimit mos u shqetësoni. Mjafton ta karikoni njëherë në 14 ditë. Është rezistente ndaj ujit dhe ka 110 modalitete aktivitetesh fizike.

Ka stok

SKU: CNG1578-B Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Midnight Black

Water Resistant

IP68

Water Resistance Depth

5 ATM

Dial Material

316L stainless steel

Sensor

SpO2, Heart Rate

Compatible Device

Android

Notification

Yes

Battery Type

402mAh

Battery Life

14 days

Charger Type

2 Pogo pin charger

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x OnePlus Smart Watch

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu