Second Chance

OptiPlex 7050 SFF 8GB, 120GB SSD + 500GB HDD, Core i5

26,990 L

 

OptiPlex 7050 ka një dizajn të adaptueshëm dhe kompakt që ju lejon të maksimizoni punën tuaj. Versioni i vogël i këtij modeli vjën me përmasa të vogla të cilat i bëjnë të mundur që të përshtatet lehtësisht si nën ashtu edhe sipër tryezës suaj të punës. Mbështet deri në 3 ekrane të ndryshëm pa pasur nevojë për grafika shtesë apo diskrete. Ka plot 8GB RAM dhe 120GB SSD + 500GB HDD hapsirë ruajtëse e cila ju mundëson shkarkimin e ruajtjen e gjithë dokumentave që ju duhen.

• Intel® Core™ i5-7500
• 8GB RAM + 120GB SSD + 500GB HDD
• Intel® HD Graphics 630

Ka stok

SKU: PC82-1 Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
7 kg
Brand
Design
Color

Black

TYPE

Desktop Computer

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-7500

PROCESSOR FAMILY

7th Generation Intel® Core™ i5 Processors

PROCESSOR FREQUENCY

Up to 3.80 GHz

PROCESSOR CORES

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

RAM Type

DDR4

Memory

120GB SSD + 500GB HDD

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® HD Graphics 630

OPTICAL DRIVE
DVD

DVD+/-RW

ETHERNET LAN

Integrated Intel GbE LAN

PORTS AND CONNECTORS
DETAILS

1. Power Button
2. Optional SD Media Card Reader
3. Universal Audio Jack
4. USB 2.0 Ports
5. USB 3.0 Ports (1 type-A and 1 type-C)
6. Line Out
7. HDMI
8. 2 X DP
9. Accessory Port
10. USB 3.0 Ports
11. Wired NIC
12. USB 2.0 ports
13. Optional Platinum 92% Efficient PSU

Audio
AUDIO DETAILS

Realtek ALC3234 High Definition Audio Codec (integrated, supports multiple streaming)
Integrated Internal speaker amplifier

Power
Power supply

65 W / 130 W

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions (H x W x D)

9.26cm x 29.0cm x 29.2cm

WEIGHT

5.26kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x OptiPlex 7050

1 x Power Cable

Garancia e produktit

12 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu