PC Camera Mini Packing

1,990 L

 

Kamer për kompjutera dhe laptop. Kap imayhe të qarta dhe në ambjete me pak ndriçim fal dritave led që e rrethojnë. E përshtatshme për video konferenca, mësim online, video chate në rrjete sociale etj.

Ka stok

SKU: CNG1829 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

Black

Interface

USB

S/N ratio

± 48 dB

Focus range

3 cm- infinity

Features

Manual Focus
Shutter Key
Automatic White Balance

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Webcam

1 x Manual