Dell AIO 3264 21.5″, 8GB, 240GB SSD, Core i3

65,500 L

Kompjuter All In One. Te gjitha ne nje. Ekran 21.5 inch me rezolucion Full HD 1920 x 1080 piksel. Procesor te gjenerates se 7. Kompakt per madhesin e ekranit dhe ze shume pak vend ne tavoline. Te perfshira ka maus dhe tastiere te cilat lidhen atomatikisht. I pershtatshem per pune te ndryshme si te punuarit ne programet e paketes Office dhe programe te ndryshme finance. Me pamjen e duhur per tu vendosur ne zyre ose ne shtepi. 

  • Intel Core i3-7100U
  • 8GB RAM + 240GB SSD
  • 21.5″ Display
  • Intel HD Graphics 620

Shitur , Vijne perseri

SKU: SAIF0045 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
7 kg
Brand
DESIGN
Color

Black

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i3-7100U

Processor Frequency

Base frequency 2.40 GHz

Processor cores

2 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4

Memory

240GB SSD

DISPLAY
Screen size

21.5"

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® HD Graphics 620

OPTICAL DRIVE
DVD

DVD+/-RW

KEYBOARD & MOUSE
Input Keyboard

Yes

Input Mouse

Yes

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

11.79 lbs

Height

13.8 in

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim