PC HP Pavilion AIO 24″, 8GB, 256GB SSD, Core i5

119,500 L

Kompjuter All In One. Te gjitha ne nje. Ekran 24 inch me rezolucion Full HD 1920 x 1080 piksel. Procesor te gjenerates se 9. Kompakt per madhesin e ekranit dhe ze shume pak vend ne tavoline. Te perfshira ka maus dhe tastiere te cilat lidhen atomatikisht. I pershtatshem per pune te ndryshme si te punuarit ne programet e paketes Office dhe programe te ndryshme finance. Me pamjen e duhur per tu vendosur ne zyre ose ne shtepi.

  • Intel Core i5-9400T
  • 8GB RAM + 256GB SSD
  • 23.8″ Display
  • InteL HD Graphics 630

Shitur , Vijne perseri

SKU: SACG0148 Modeli: 7SG46EA Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
8 kg
Brand
DESIGN
Color

White

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-9400T

Processor Frequency

1.80 GHz

Processor cores

6 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4

Memory

256GB SSD

DISPLAY
Screen size

23.8"

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® HD Graphics 630

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Shqipëri

Për më shumë informacion kliko këtu