PC HP Pavilion AIO 27″, 8GB, 512GB SSD, Core i5

129,900 L

Kompjuter All In One. Te gjitha ne nje. Ekran 27 inch me rezolucion Full HD 1920 x 1080 piksel. Procesor te gjenerates se 9. Kompakt per madhesin e ekranit dhe ze shume pak vend ne tavoline. Te perfshira ka maus dhe tastiere te cilat lidhen atomatikisht. I pershtatshem per pune te ndryshme si te punuarit ne programet e paketes Office dhe programe te ndryshme finance. Me pamjen e duhur per tu vendosur ne zyre ose ne shtepi. 

  • Intel Core i5-9400T
  • 8GB RAM + 512GB SSD
  • 27″ Display
  • InteL HD Graphics 630

Ka stok

SKU: SACG0145 Modeli: XA0046NA Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Brand
DESIGN
Color

White

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-9400T

Processor Frequency

Base frequency 1.80 GHz, Max frequency 3.40 GHz

Processor cores

6 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4

Memory

512GB SSD

DISPLAY
Screen size

27"

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® HD Graphics 630

DEVICES
Keyboard & Mouse

Wireless

EXPANSION
Ports

2 USB 3.1 Gen 2 Type-C™
3 USB 3.1 Type A (1 support battery fast charging 1.2)
1 HDMI-in 1.4
1 HDMI-out 1.4
1 headphone/microphone combo

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

61.2 x 19.4 x 48.3 cm

Weight

7.65 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim