PC Lenovo AIO 21.5″, 8GB, 128GB SSD + 1TB HDD, Core i3

69,900 L

Kompjuter All In One. Te gjitha ne nje. Ekran 21.5 inch me rezolucion Full HD 1920 x 1080 piksel. Procesor te gjenerates se 8. Kompakt per madhesin e ekranit dhe ze shume pak vend ne tavoline. Te perfshira ka maus dhe tastiere te cilat lidhen atomatikisht. I pershtatshem per pune te ndryshme si te punuarit ne programet e paketes Office dhe programe te ndryshme finance. Me pamjen e duhur per tu vendosur ne zyre ose ne shtepi. 

  • Intel Core i3-8145U
  • 8GB RAM + 1TB HDD and 128GB SSD
  • 21.5″ Display
  • Intel UHD Graphics 630

Shitur , Vijne perseri

SKU: SAAB0281 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
8 kg
Brand
DESIGN
Color

White

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i3-8145U

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4

Memory

128GB SSD + 1TB HDD

DISPLAY
Screen size

21.5"

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics 630

DEVICES
Keyboard & Mouse

Wired

OPTICAL DRIVE
DVD

DVD+/-RW

EXPANSION
Ports

2 x USB 2.0
2 x USB 3.1
3-in-1 card reader (SD, SDHC, SDXC)
1000M LAN
Combo mic/headphpone jack
HDMI™-Out

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

490.5 mm x 185 mm x 418.88 mm

Weight

Starting at 5.8 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Shqipëri

Për më shumë informacion kliko këtu