PC Lenovo AIO 21.5″, 8GB, 128GB SSD + 1TB HDD, Core i5

79,900 L

Kompjuter All In One. Te gjitha ne nje. Ekran 21.5 inch me rezolucion Full HD 1920 x 1080 piksel. Procesor te gjenerates se 8. Kompakt per madhesin e ekranit dhe ze shume pak vend ne tavoline. Te perfshira ka maus dhe tastiere te cilat lidhen atomatikisht. I pershtatshem per pune te ndryshme si te punuarit ne programet e paketes Office dhe programe te ndryshme finance. Me pamjen e duhur per tu vendosur ne zyre ose ne shtepi. 

  • Intel Core i5-8265U
  • 8GB RAM + 1TB HDD and 128GB SSD
  • 21.5″ Display
  • Intel UHD Graphics 620

Shitur , Vijne perseri

SKU: SAAB0291 Modeli: A340-22IWL Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
8 kg
Brand
DESIGN
Color

White

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-8265U

Processor Frequency

Base frequency 1.60 GHz, Max frequency 3.90 GHz

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4

Memory

128GB SSD + 1TB HDD

DISPLAY
Screen size

21.5"

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® HD Graphics 620

PORTS
Connecting Ports

2 x USB 3.1,2 x USB 2.0

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

54.10 W x 18.5 H x 44.73 D cm

Weight

5.8kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu