PC Lenovo AIO 21.5″, 8GB, 256GB SSD + 1TB HDD, Core i3

74,900 L

Kompjuter All In One. Te gjitha ne nje. Ekran 21.5 inch me rezolucion Full HD 1920 x 1080 piksel. Procesor te gjenerates se 9. Kompakt per madhesin e ekranit dhe ze shume pak vend ne tavoline. Te perfshira ka maus dhe tastiere te cilat lidhen atomatikisht. I pershtatshem per pune te ndryshme si te punuarit ne programet e paketes Office dhe programe te ndryshme finance. Me pamjen e duhur per tu vendosur ne zyre ose ne shtepi. 

  • Intel Core i3-9100T
  • 8GB RAM + 1TB HDD and 256GB SSD
  • 21.5″ Display
  • Intel UHD Graphics 630

Ka stok

Shitur: 164 copë

SKU: SAAB0293 Modeli: A340-22ICB Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
9 kg
Brand
DESIGN
Color

Black

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i3-9100T

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4

Memory

256GB SSD + 1TB HDD

DISPLAY
Screen size

21.5"

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics 630

DEVICES
Keyboard & Mouse

Wired

OPTICAL DRIVE
DVD

DVD+/-RW

EXPANSION
Ports

2 x USB 2.0
2 x USB 3.1
3-in-1 card reader (SD, SDHC, SDXC)
1000M LAN
Combo mic/headphpone jack
HDMI™-Out

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

490.5 mm x 185 mm x 418.88 mm

Weight

Starting at 5.8 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu