PC Lenovo AIO 24″, 4GB, 128GB SSD, 1TB HDD, Core i5

79,900 L

Kompjuter All In One. Te gjitha ne nje. Ekran 21.5 inch me rezolucion Full HD 1920 x 1080 piksel. Procesor te gjenerates se 8. Kompakt per madhesin e ekranit dhe ze shume pak vend ne tavoline. Te perfshira ka maus dhe tastiere te cilat lidhen atomatikisht. I pershtatshem per pune te ndryshme si te punuarit ne programet e paketes Office dhe programe te ndryshme finance. Me pamjen e duhur per tu vendosur ne zyre ose ne shtepi. 

  • Intel Core i5-8265U
  • 4GB RAM + 1TB HDD and 128GB SSD
  • 23.8″ Display
  • Intel UHD Graphics 630

Ka stok

Shitur: 134 copë
SKU: SAAB0283 Modeli: A340-24IWL Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
DESIGN
Color

Black

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-8265U

MEMORY & STORAGE
Ram

4GB

Ram Type

DDR4

Memory

128GB SSD + 1TB HDD

DISPLAY
Screen size

23.8"

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics 630

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim