PC Lenovo AIO 24″, 8GB, 256GB SSD + 1TB HDD, Core i5

98,400 L

Kompjuter All In One. Te gjitha ne nje. Ekran 24 inch me rezolucion Full HD 1920 x 1080 piksel. Procesor te gjenerates se 9. Kompakt per madhesin e ekranit dhe ze shume pak vend ne tavoline. Te perfshira ka maus dhe tastiere te cilat lidhen atomatikisht. I pershtatshem per pune te ndryshme si te punuarit ne programet e paketes Office dhe programe te ndryshme finance. Me pamjen e duhur per tu vendosur ne zyre ose ne shtepi. 

  • Intel Core i5-9400T
  • 8GB RAM + 1TB HDD and 256GB SSD
  • 23.8″ Display
  • Intel UHD Graphics 630

Shitur , Vijne perseri

Shitur: 135 copë
SKU: SAAB0294 Modeli: A340-24ICB Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
9 kg
Brand
DESIGN
Color

Black

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-9400T

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4

Memory

256GB SSD + 1TB HDD

DISPLAY
Screen size

23.8"

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics 630

DEVICES
Keyboard & Mouse

Wired

OPTICAL DRIVE
DVD

DVD+/-RW

EXPANSION
Ports

2 x USB 2.0
2 x USB 3.1** (Gen 1)
3-in-1 card reader (SD, SDHC, SDXC)
RJ45 Gigabit Ethernet
Combo mic / headphones jack
HDMI™ out

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

21.30" x 7.28" x 17.61" / 541.04 x 185 x 447.36 (mm)

Weight

5.87 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Shqipëri

Për më shumë informacion kliko këtu