PC Lenovo AIO IdeaCentre 3 23.8″, 8GB, 128GB SSD, Core i3

99,990 L

 

Kompjuter All In One. Te gjitha ne nje. Ekran 23.8 inch me rezolucion Full HD 1920 x 1080 piksel. Procesor te gjenerates se 10. Kompakt per madhesin e ekranit dhe ze shume pak vend ne tavoline. Te perfshira ka maus dhe tastiere. I pershtatshem per pune te ndryshme si te punuarit ne programet e paketes Office dhe programe te ndryshme finance. Me pamjen e duhur per tu vendosur ne zyre ose ne shtepi. 

  • Intel® Core™ i3-1005G1
  • 8GB RAM + 128GB SSD
  • 23.8″ FHD Display
  • Intel® UHD Graphics

Ka stok

SKU: SAAB1040 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
9 kg
Brand
DESIGN
Color

White

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i3-1005G1

Processor cores

2 cores

Processor Frequency

Base frequency 1.20GHz, max frequency 3.40GHz

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4

Memory

128GB SSD

DISPLAY
Screen size

23.8"

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics

DEVICES
Keyboard & Mouse

Wired

OPTICAL DRIVE
DVD

DVD+/-RW

EXPANSION
Ports

Rear Ports
2x USB 2.0
1x USB 3.1 Gen 1
1x Ethernet (RJ-45)
1x HDMI 1.4 out
1x power connector

Left Ports
1x USB 3.1 Gen 1
1x card reader
1x headphone / microphone combo jack (3.5mm)

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

541.04 x 185 x 446.16 mm (21.3 x 7.28 x 17.56 inches)

Weight

7.4 kg (16.31 lbs)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

12 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu