SAPO ERDHI

PC Lenovo AIO IdeaCentre 3 23.8″, 16GB, 512GB SSD, AMD Ryzen 7

99,990 L

 

Kompjuter All In One. Te gjitha ne nje. Ekran 23.8 inch me rezolucion Full HD 1920 x 1080 piksel. Kompakt per madhesin e ekranit dhe ze shume pak vend ne tavoline. Te perfshira ne paketim ka maus dhe tastiere. I pershtatshem per pune te ndryshme si te punuarit ne programet e paketes Office dhe programe te ndryshme finance. Me pamjen e duhur per tu vendosur ne zyre ose ne shtepi.

 

  • • AMD Ryzen™ 7 7730U
    • 16GB RAM + 512GB SSD
    • 23.8″ FHD Display
    • AMD Radeon™ Graphics

Ka stok

SKU: SAAB2640 Kategori: , Etiketa: , , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
7 g/kg
Brand
Color

Black

PROCESSOR DETAILS
Processor

AMD Ryzen™ 7 7730U

Processor family

AMD Ryzen™ Processors

PROCESSOR CACHE

16MB L3 Cache

PROCESSOR FREQUENCY

Up to 4.5GHz

Processor Cores

8 Cores

Memory & Storage
Ram

16GB

RAM TYPE

DDR4 3200MHz

Memory

512GB SSD

MEMORY SLOTS

2 slots

SSD DETAILS

M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe®

CARD READER INTEGRATED

No

Display
Screen size

23.8"

PANEL TYPE

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD TYPE

FHD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

Graphics
Graphic Card

AMD Radeon™ Graphics

GRAPHICS MEMORY

Shared

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

GRAPHICS MEMORY TYPE

Integrated

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, Wired, WiFi

WI-FI MODEL

Wi-Fi® 6, 11ax 2×2

ETHERNET LAN

Integrated 100/1000M

BLUETOOTH

v5.1

PORTS & INTERFACES
DETAILS

• 2 x USB-A 2.0
• 2 x USB-A 3.2 Gen 2
• 1 x RJ45
• 1 x Headphone / mic combo
• 1 x Power in
• 1 x HDMI

SOFTWARE
Operating system
POWER
AC Adapter Power

90 W

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

541 x 185.34 x 433.56 MM

Weight

6.81 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x All-in-one PC

1 x Keyboard

1 x Mouse

1 x Manual

Garancia e produktit

24 Muaj