Ofertë!
OFERTË ONLINE

PC Lenovo AIO IdeaCentre 3 24ALC6 23.8″, 16GB, 512GB SSD, AMD Ryzen 7

114,990 L

Kurseni: 1,000 L

Kompjuter All In One. Te gjitha ne nje. Ekran 23.8 inch me rezolucion Full HD 1920 x 1080 piksel. Kompakt per madhesin e ekranit dhe ze shume pak vend ne tavoline. Te perfshira ne paketim ka maus dhe tastiere. I pershtatshem per pune te ndryshme si te punuarit ne programet e paketes Office dhe programe te ndryshme finance. Me pamjen e duhur per tu vendosur ne zyre ose ne shtepi.

• AMD Ryzen™ 7 5700U
• 816GB RAM + 512GB SSD
• 23.8″ FHD Display
• AMD Radeon™ Graphics

Ka stok

SKU: SAAB1500 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
7 kg
Brand
Color

Black

PROCESSOR DETAILS
Processor

AMD Ryzen™ 7 5700U

Processor family

AMD Ryzen™ Processors

PROCESSOR CACHE

8MB L3 Cache

PROCESSOR FREQUENCY

Up to 4.3GHz

Processor Cores

8

Memory & Storage
Ram

16GB

RAM TYPE

DDR4-3200

Memory

512GB SSD

MEMORY SLOTS

2 x 4GB

SSD DETAILS

M.2 NVME

CARD READER INTEGRATED

Yes

Display
Screen size

23.8"

PANEL TYPE

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD TYPE

FHD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

Graphics
Graphic Card

AMD Radeon™ Graphics

GRAPHICS MEMORY

Shared

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

GRAPHICS MEMORY TYPE

Integrated

OPTICAL DRIVE
DVD

DVD+/-RW

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

WI-FI MODEL

802.11ac 2×2 Wi-Fi®

ETHERNET LAN

Yes

BLUETOOTH

Bluetooth 5.0, M.2 card

PORTS & INTERFACES
DETAILS

2x USB 2.0
• 2x USB 3.2 Gen 1
• 1x HDMI 1.4
• 1x Ethernet (RJ-45)
• 1x power connector
• 1 x headphone / microphone combo jack (3.5mm)

SOFTWARE
Operating system
WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

6.81 kg

Dimensions

43,36 cm x 54.1 cm x 18.53 cm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x All-in-one PC

1 x Keyboard

1 x Mouse

1 x Manual

Garancia e produktit

12 Muaj