SAPO ERDHI

PC Lenovo AIO IdeaCentre 3 24IAP7, 23.8″, 16GB, 512GB SSD, Core i7

84,990 L

 

Rrisni ndjeshëm performancën tuaj me Lenovo IdeaCentre AIO 3 24IAP7, 23.8” me ekran Full HD IPS dhe procesor të gjeneratës së 13 Intel® Core™ i7-13620H. Ky kompjuter është i mbushur me veçoritë më të avancuara duke siguruar një performancë eficiente, me 16GB RAM dhe plot 512GB ROM do të keni hapësirën e mjaftueshme për të rritur produktivitetin tuaj apo edhe argëtimin si dhe pajisur me kartën e mrekullueshme grafike Intel® UHD Graphics e cila rrit kualitetin e performancës së lojës për një eksperiencë gjithëpërfshirëse. Ky All In One është kompjuteri i duhur për këdo që punon nga shtëpia apo është i orientuar drejt teknologjisë.

 

• Intel® Core™ i7-13620H
• 16GB RAM + 512GB SSD
• 23.8″ FHD Display
• Intel® UHD Graphics

Ka stok

SKU: SAAB1792 Modeli: F0GH01AARI Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
10 g/kg
Brand
Color

White

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-13620H

Processor family

13th Generation Intel® Core™ i7 Processors

PROCESSOR FREQUENCY

Up to 4.90 GHz

PROCESSOR CACHE

24 MB Intel® Smart Cache

Processor Cores

10

Memory & Storage
Ram

16GB

RAM TYPE

DDR4-3200 MHz

Memory

512GB SSD

MEMORY SLOTS

2 Slots

SSD DETAILS

M.2 2280 PCIe® 3.0×4 NVMe®

CARD READER INTEGRATED

No

Display
Screen size

23.8"

PANEL TYPE

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD TYPE

FHD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

Graphics
Graphic Card

Intel® UHD Graphics

GRAPHICS MEMORY

Shared

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

GRAPHICS MEMORY TYPE

Integrated

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, Wired, WiFi

WI-FI MODEL

Wi-Fi® 6, 11ax 2×2

ETHERNET LAN

Integrated 100/1000M

BLUETOOTH

Bluetooth 5.1

PORTS & INTERFACES
DETAILS

1x HDMI® 1.4
2x USB 2.0
2x USB 3.2 Gen 2
1x Ethernet (RJ-45)
1x Power connector

SOFTWARE
Operating system
Camera
Front Camera

HD

Audio
Speakers

3W x2

Microphone

2x, Array

Power
AC Adapter Power

90 W

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

7.03 kg

Dimensions

541.2 x 185.34 x 433.96 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x All-in-one PC

1 x Keyboard

1 x Mouse

1 x Manual

Garancia e produktit

24 Muaj