Ofertë!
SAPO ERDHI

PC Lenovo IdeaCentre AIO 5, 27″, 16GB, 1TB SSD, Core i7

159,990 L

Kurseni: 40,000 L

:
:
:

Kompjuter All In One. Te gjitha ne nje. Ekran 27 inch me rezolucion QHD 2560 x 1440 piksel. Kompakt per madhesin e ekranit dhe ze shume pak vend ne tavoline. Te perfshira ne paketim ka maus dhe tastiere. I pershtatshem per pune te ndryshme si te punuarit ne programet e paketes Office dhe programe te ndryshme finance. Me pamjen e duhur per tu vendosur ne zyre ose ne shtepi.

 

• Intel® Core™ i7-13700H
• 16GB RAM + 1TB SSD
• 27″ QHD Display
• Intel® Iris® Xe Graphics

Ka stok

SKU: SAAB2360 Modeli: F0GQ005ARI Kategori: , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
9 g/kg
Brand
Model

F0GQ005ARI

Color

Storm Grey

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-13700H

Processor Family

13th Generation Intel® Core™ i7 Processors

PROCESSOR FREQUENCY

Up to 5.0 GHZ

PROCESSOR CACHE

24 MB Intel® Smart Cache

Processor Cores

14 Cores

Memory & Storage
Ram

16GB

RAM TYPE

DDR5-5200 MHz

Memory

1TB SSD

MEMORY SLOTS

2 Slots

SSD DETAILS

M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe®

CARD READER INTEGRATED

No

Display
Screen size

27"

PANEL TYPE

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD TYPE

QHD

Touchscreen

No

Display Resolution

2560 x 1440 pixels

Refresh Rate

100Hz

Graphics
Graphic Card

Intel® Iris® Xe Graphics

GRAPHICS MEMORY

Shared

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

GRAPHICS MEMORY TYPE

Integrated

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, Wired, WiFi

WI-FI MODEL

Wi-Fi® 6, 11ax 2×2

ETHERNET LAN

Integrated 100/1000M

BLUETOOTH

v5.1

PORTS & INTERFACES
DETAILS

Rear Ports
• 1x USB-C® 2.0 with DisplayPort™-In Function
• 1x USB-C 3.2 Gen 2
• 1x USB 2.0
• 1x USB 3.2 Gen 2
• 1x HDMI 2.1 TMDS
• 1x HDMI-in
• 1x Ethernet (RJ-45)
• 1x Headphone / Microphone Combo Jack (3.5mm)
• 1x Mode Switcher
• 1x Power Connector

Left Ports
• 1x USB 3.2 Gen 1

SOFTWARE
Operating system
Camera
Front Camera

5.0MP + IR

Audio
Speakers

JBL Stereo speakers, 5W x2

Microphone

2x, Array

Power
AC Adapter Power

180 W

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

614.8 x 187.57 x 474.12 mm

Weight

9 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x All-in-one PC

1 x Keyboard

1 x Mouse

1 x Manual

Garancia e produktit

24 Muaj