Second Chance

Philips 24″ LCD Monitor 241B4L

9,990 L

 

Monitori Philips, falë SmartErgoBase-it të tij të avancuar, mund të ulet pothuajse në nivelin e tavolinës për një kënd shikimi sa më të rehatshëm. Ka madhësi 24 inç, mjaftueshëm për të hpaur dhe parë disa gjëra njëkohësisht dhe ndriçim 250  cd/m².

Ka stok

SKU: MON1011 Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
6 kg
Brand
Color

Black

Technical Specifications
LCD panel type

TFT-LCD

Backlight type

W-LED system

Panel Size

24 inch / 61 cm

Effective viewing area

531.4 (H) x 298.9 (V)

Aspect ratio

16:9

Optimum resolution

1920 x 1080 @ 60Hz

Response time (typical)

5 ms

Brightness

250 cd/m²

Contrast ratio (typical)

1,000:1

SmartContrast

20,000,000 :1

Pixel pitch

0.276 x 0.276 mm

Viewing angle

170º (H) / 160º (V)
@ C/R > 10

Picture enhancement

SmartImage

Display colors

16.7 M

Scanning Frequency

30 – 83 kHz (H) / 56 – 75 Hz (V)

sRGB

Yes

Connectivity
Signal Input

DisplayPort x 1
DVI-D (digital, HDCP)
VGA (Analog )

USB

USB 2.0 x 2

Sync Input

Separate Sync
Sync on Green

Audio (In/Out)

PC audio-in
Headphone out

Power
ECO mode

10 W (typ.)

On mode

16.34 W (typ.) (EnergyStar 7.0 test method)

Standby mode

0.1W

Off mode

Zero watts with Zero switch

Power LED indicator

Operation – White
Standby mode- White (blinking)

Power supply

Built-in
100-240VAC, 50-60Hz

Product with stand(max height)

565 x 514 x 227 mm

Product without stand (mm)

565 x 353 x 61 mm

Weight with stand (kg)

5.3 kg

Weight without stand (kg)

3.45 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Monitor

1 x Power Cable

Garancia e produktit

12 Muaj