Picun B6 Foldable Wireless Bluetooth Headphone

2,500 L

 

Kufjet Picun B6 janë kufje stereo me Bluetooth 4.2 të cilat ju ofrojnë cilësi të jashtezakonshme zëri. Janë zgjedhje e mirë për të dëgjuar muzikë, për të par filma, për t’u pergjigjur telefonatave, etj. Kan mikrofon të integruar dhe bas të fuqishëm me tone të mesme dhe ekuilibruar për sinkronizimin me pajisjet tuaja të preferuara. Bateria e tyre zgjat 15-20 orë gjatë përdorimit me Bluetooth. Ju gjithashtu mund t’i përdorni si kufje me kabull mini-jack në mënyrë që të mos fiken kurrë. Këto kufje janë mjaft të rehatshme për veshin kur përdoren në kohë të gjate. Palosen dhe zëne shumë pak vend.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black, Coral, Gray, Green, Rose Gold

GENERAL
Model

b6

Type

Over-ear

Material

Metal,PC

Wearing type

Headband

PRODUCT DETAILS
Application

Gaming,Sport

Compatible with

Computer,iPhone,Mobile phone

Connectivity

Wired and Wireless

Frequency response

20-20000Hz

Impedance

32ohms

Sensitivity

108 dB ± 3dB

Music Time

7.5h

Standby time

30h

Talk time

5h

EXTENDED FUNCTION
Bluetooth

V4.1

Bluetooth distance

W/O obstacles 10m

External Memory

TF card

Max. of External memory

16GB

BATTERY INFORMATION
Battery Type

Built-in

Battery Capacity(mAh)

500mAh Li-ion Battery

DIMENSIONS AND WEIGHT
Product weight

0.1980 kg

Package weight

0.4200 kg

Package size (L x W x H)

21.00 x 18.00 x 9.50 cm / 8.27 x 7.09 x 3.74 inches

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Pair of Headsets
1 x 3.5mm Audio Cable
1 x X USB-Mirco Charging Cable
1 x English User Manual