PICUN Bluetooth Headphones B12

2,490 L

 

Kan shume bas dhe ze te paster. Lidhen me Bluetooth 5.0, perdorin shume pak energji dhe arrijne kohe perdorimi me te gjate. Lidhen shpejte me pajisjen tuaj.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black, Red, White

Bluetooth version

5.0

Connection

Bluetooth + 3.5mm jack

Impedance

32Ω±15%

Frequency range

20Hz~20KHz

Transmission distance

10m

Sensitivity

103±3dB

Battery capacity

300mAh

Music time

36H

Standby time

200H

Charging time

2-3H

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim