PICUN Bluetooth Headphones 08S

2,000 L

Kufjet PICUN te cilat jan me Bluetooth dhe te pajisura me mikrofon per te kryer telefonata zgjasin deri ne 20 ore, dhe fiken automatikisht kur nuk jan te lidhura me pajisjen tuaj per te kursyer energji. Kufjet mbulojne gjithe veshin duke dhene muzike cilesore dhe me shume bas.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black, Rose Gold

Microphone

Yes

Wired Control

Support

bluetooth Version

4.1

Transmission Distance

10m

Rated Power

10mW

Receive Sensitivity

108±3dB

Impedance

32Ω

Frequency Response

20-20KHz

Battery Capacity

500mAh, 3.7V

Charging Time

4.5*2h

Taking Time

5h

Working Time

7.5h

Standby Time

30h

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim