PICUN Bluetooth Headphones B10

2,300 L

Mbulojne gjithe veshin dhe japin super bas. Mund te degjoni muzike direkt duke perdorur karte memorie, Bluetooth ose me fishe jack 3.5mm. Palosen per tu bere me kompakte. Gomine te rehatshme dhe pershtaten per cdo njeri.

S’ka stok

Shitur: 1622 copë
SKU: DUN390-B Kategori: ,

Përshkrim

Informacion shtesë

Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim