Picun Bluetooth Headphones B25

3,000 L

 

Tinguj me cilesi te larte dhe te paster. Mikrofon i integruar per nje eksperience degjimi te perkryer. Kontrollo muziken me thjeshte se kurre fale butonave qe ndodhen ne kufjet Picun B25.

Ka stok

SKU: DUN751-B Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Battery

Built-in 1000mAh

Standby time

40 h-80 h

Talk time

up to 40H

Application Scope

Aviation,DJ,Gaming,Sport,Running,Audiophile,Working

Bluetooth protocol

V5.0

Driver unit

50MM

Sensitivity

108

Charging Time

1.5-2H

Frequency response

20-20000HZ

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1* Bluetooth Headset
1* Charging Cable
1* Audio Cable
1* User Manual