PICUN Bluetooth Headphones E3

2,100 L

Te lehta dhe rezistente ndaj goditjeve. Palosen dhe mbahen lehtesisht me vete. Limit zeri per te mbrojtur degjimin e femijeve tuaj sipas standarteve te Organizates Boterore te Shendetit.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Përshkrim

Informacion shtesë

Color

Blue, Dusty Pink

Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim