OFERTA E LIMITUAR

PICUN Bluetooth Headphones P26

2,490 L

 

Bluetooth 5.0, mundeson lidhje me te qendrueshme dhe transmetim me te shpejte. Pershtatet pothuajse me cdo njeri. Shume te lehta dhe te rehatshme. Ze cilesor dhe plot bas, bateri 1000 mAh duke ju dhuruar 28 ore degjimi muzike.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Meteor Silver, Platinum Grey, Starry Sky, Black, Rose Gold

GENERAL
Bluetooth version

Bluetooth 4.1

Battery capacity

400mAh

Charging voltage

DC 5V

Working voltage

3.1V-4.2V

Connection distance

10m

Talking time

8 hours

Music playing time

8 hours

Standby time

30 hours

Charging time

1.5-2 hours

Plug

3.5mm gold-plated plug

Material

Φ3.0mm soft braided wire

Cable length

1.5M ± 5%

SPEAKER
Drive unit

40mm overweight bass

Impedance

32Ω ± 15% at 1KHz

Deviation

less than 3dB at 1KHz

Distortion

less than 3% at 1kHz 1mW

Rated power

30mV

Maximum power

50mV

MICROPHONE
Sensitivity

-42 ± 3dB at 1KHz

Output impedance

2.2KΩ (max) at 1KHz

Current consumption

200-500uA

Frequency response range

100-10KHz

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • 1 x PICUN P26 Folding Over-ear Bluetooth V4.1 Headset Support AUX-in/TF Card
  • 1 x Charging Cable
  • 1 x 3.5mm Cable
  • 1 x Security Card
  • 1 x Certificate of Qualification