PICUN Bluetooth Headphones P28S

3,500 L

Ze shume i paster dhe i kombinuar me shume bas. Deri ne 40 ore kohe perdorimi e pajisur me karikim te shpejte. Mund te kryeni telefonata me cilesi zeri HD. Te rehatshme dhe lidhje shume te shpejte me pajisjen tuaj. Perjetoni muziken njesoj si te jeni ne concert.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Përshkrim

Informacion shtesë

Color

Black, Stone Gray

Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim