SAPO ERDHI

Picun Queen Bluetooth Headphones

1,490 L

 

Picun Queen janë kufjet perfekte për gaming, punë apo argëtim. Janë të lehta, komforte dhe nuk ushtrojnë presion. Me bateri jetëgjatë 12-15 orë përdorim. Mund ti merrni kudo pa u shqetësuar nga zhurmat e jashtme. Kufjet mund të lidhen njëkohësisht me smartfone dhe laptop si dhe kanë opsionin  touch control. Kufjet nuk janë vetëm të bukura por ofrojnë dhe një performancë të shkëlqyer e cila do ju bëjë të mos i ndani kudo të jeni.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

Queen

Color

Mint Green, Purple, Blue, Khaki White, Pink

Connectivity
Connection

Bluetooth

Bluetooth Version

v5.3

Range

10 m

Audio Specifications
Speaker Size

40 mm

Frequency Response

20 Hz – 20 kHz

Driver Sensitivity

117 dB

Driver Impedance

32 ohm

Microphone Sensitivity

42 dB

Battery
Battery Life for Gaming

8-10 hours

Maximum Battery Life

Up to 40 Hours

Charging

USB Type-C

Features
Details

• The Picun Queen headphones feature a sleek and fashionable design, available in multiple color options.

• With a headset wearing method and a lightweight design, the headphones offer a comfortable fit for extended listening sessions.

• Enjoy high-quality audio with clear and immersive sound reproduction.

• Connect wirelessly to your devices via Bluetooth, allowing you to enjoy music, podcasts, and more without the hassle of cables.
• The headphones offer up to 40 hours of maximum battery life, ensuring extended usage before needing to recharge.

• The headphones come with volume limitation capabilities to protect your ears, particularly for children or those who prefer to limit the sound levels.

• Control audio playback, calls, and other functions with integrated control buttons on the headphones.

• The headphones can be folded and easily stored, making them convenient for travel or when on the go.

• The in-shell microphone allows for clear voice calls and hands-free communication.

• The headphones support Bluetooth 5.3 technology for wireless connections with a range of up to 10 meters.

Dimensions & Weight
Dimensions

17 x 15 x 8.6 cm

Weight

165 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Bluetooth Headset
1 x Charging Cable
1 x Audio Cable
1 x User Manual