VETEM ONLINE

Picun W11-JX UFO Bluetooth TWS

3,990 L

 

Flisni dhe dëgjoni me shpejtësinë e dritës! Kufjet e lojrave me Bluetooth nga Picun janë perfekte për ju dhe do ju bëjnë fitimtar të çdo beteje. Janë të rehatshme edhe kur i përdorni për orë të tëra.

Ka stok

Shitur: 164 copë

SKU: DUN905-B Modeli: W11 Kategori: , , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

DUN751-B
Ofertë!

Picun Bluetooth Headphones B25

2,500 L
Kurseni: 500 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Connectivity

Bluetooth

Bluetooth

5.0

Battery

50mAh x 2

Charging voltage

DC 5V

Working voltage

3.1V-4.2V

Working distance

10M

Play time(80% Vol.)

about 5H

Charging case

500mAh

Recharging

4 cycles

Recharging time

about 1.5-2H

Speaker
Driver unit

13MM

Impedance

32Ω±10% at1KHZ

Frequency response range

20-20000HZ

Distortion

less than 10% at 1kHz 1mW

Rated power

3mV

Maximum power

5mV

Microphone
Sensitivity

-42±1dB at1KHZ

Speficication

MEMS(Silicon Mic)

Current consumption

200-500uA

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Picun original package