VETEM ONLINE

Picun X7 Bluetooth Earphones

2,590 L

 

Ndjejeni muzikën në çdo moment! Mund t’i përdorni për rreth 4 orë e gjysmë me një karikim të vetëm. Karikimi ju merr 1 orë e gjysmë kohë. Suportojnë lidhje me bluetooth 5.0 dhe janë shumë të rehatshme në përdorim.

Ka stok

Shitur: 64 copë

SKU: DUN908-B Kategori: , , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

DUN794-B-15
Ofertë!

BeatsX Wireless Earphones

7,200 L
Kurseni: 790 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Connectivity

Bluetooth

Bluetooth

5.0

Battery

50MAH high performance polymer lithium battery earh side

Charging voltage

DC 5V

Working voltage

3.1V-4.2V

Working distance

10M

Play time for ear buds

about 4.5H

Charging time for ear buds

about 1.5H

Charging case capacity

500mAh

Charging case cycles

5 cycles

Charging time for case

about 1.5H

Speaker
Frequency response range

20-20KHZ

Distortion

less than 6%

Rated power

3mW

Microphone
Sensitivity

-42±3dB at1KHZ

Type

Silicon mic 2718

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Picun original package