Platinet Tablet Sleeve Vermont 7″

990 L

 

Mbrojtese per tablete dhe Ebook 7 inch. Mbron pajisjen nga demtimet dhe gervishtjet e mundshme. E perbere me material shume cilesor.

Ka stok

SKU: SBZA9104 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Screen size

7"

FEATURES

Case for tablet up to 7" size;
Perfectly matched to your device;
Very light, soft, reliable and convenient solution for everyday use;
Waterproof zipper design;
Equipped with an extra pocket for small items;
Max size of Tablet: 20,3×13,7×1,32cm
Outside Bag Size: 22x15x2cm
Capacity of Product: up to 7"
Weight of Product: 78g
Material of Product: neoprene

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Platinet Tablet Sleeve Vermont 7″